ogłoszeń w bazie

Niedziela NL praca (numer 3804029891)

Adres:
-
Miejscowość:
Warszawa
Województwo
warmińsko-mazurskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Interesuje Cię praca w Holandii, w takich branżach jak budownictwo, logistyka czy produkcja? Jeśli tak, to prawdopodobnie już szukałeś ofert na niedziela nl praca, ale możliwości jest dużo więcej!

Sprawdź stronę Valento Jobs i zapoznaj się z ofertą! Valento Jobs to firma pośrednicząca między osobami poszukującymi pracy a najlepszymi pracodawcami w branży budowlanej na południu Holandii. Dodatkowo osoby poszukujące pracy mają możliwość zarówno pracy na własny rachunek (ZZP), jak i zatrudnienia przez firmę. W obu przypadkach firma zapewnia szeroki wybór zleceń na terenie całej Limburgii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza na stronie, a firma skontaktuje się z Państwem tak szybko, jak tylko możliwe!
Niedziela NL praca
Podobne ogłoszenia: Niedziela NL praca
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Wynajmę podnośnik 20 m.

Wynajem Podnośników koszowych wraz z operatorem Wysokość robocza 20, 5 m. Maksymalny wysięg boczny 12, 10m. Udźwig kosza: 200 kg. Całkowita masa 3, 5 T. Świadczymy usługi na terenie Słupska i okolic. Możliwość pracy w nocy w soboty oraz niedziele. Wykonujemy także wszelkie prace na wysokości także w systemie alpinistyczny ...
Pozostałe > Pozostałe - (pomorskie)
Do uzgodnienia