ogłoszeń w bazie

Praca Telemarketer (numer 3804209427)

Adres:
Miejscowość:
Lublin
Województwo
lubelskie
Telefon:
533 993 337

Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Jesteś studentem? Nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktu? Jesteś otwarty na ludzi i posiadasz wysoką kulturę osobistą? Masz już doświadczenie jako telefoniczny sprzedawca albo czujesz się na siłach, żeby się sprawdzić?

Firma specjalizująca się w outsorcingu sprzedaży i szkoleń Unlimited Group Polska poszukuje osoby na stanowisko:

Telemarketer
Opis stanowiska:
Zadaniem pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie kontakt z firmami. Aktywna sprzedaż telefoniczna, realizowanie celów sprzedażowych, budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami.

Wymagania:
-otwartość na ludzi, wysoka kultura osobista i uczciwość
- pewność siebie oraz swoboda wypowiedzi
- mile widziane doświadczenie w tej branży
- umiejętności aktywnej i pasywnej sprzedaży
- zaangażowanie w wykonywany projekt
- wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:
przyjazną atmosferę oraz pracę w młodym, dynamicznym zespole
interesującą i samodzielną pracę
możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji
atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Prześlij swoje CV pod adres: rekrutacja@unlimitedgroup.pl
Praca Telemarketer