ogłoszeń w bazie

Obraz lecące żurawie (numer 160707487)

Adres:
-
Miejscowość:
Zabrze
Województwo
śląskie
Telefon:
-
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Szukasz ciekawej, nietypowej ozdoby na swoją ścianę? Sprawdź ofertę sklepu Galeria w Chmurach! Znajdziesz tam między innymi obraz lecące żurawie, który prześlicznie będzie się prezentować w każdym nowoczesnym wnętrzu. Będzie pasować zarówno do salonu, sypialni, jak i biura czy innych pomieszczeń codziennego użytku. Wykonany jest techniką inkografii na płótnie, dodatkowo wykończony jest unikatowo lakierami, co daje delikatne efekty świetlne. Jest to unikatowa technika, która zapewnia niepowtarzalną głębię obrazu.

Pozwól żurawiom zabłysnąć na swojej ścianie! Wprowadź do swojego pokoju dynamiczną moc natury i harmonię, która osiągnięta może być jedynie w przyrodzie. Obraz ma uniwersalną kolorystykę bieli, czerni, złota i odcieni beżu, która wpasuje się w wiele różnych pomieszczeń.
Obraz lecące żurawie
Podobne ogłoszenia: Obraz lecące żurawie
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Żurawie obraz

Szukasz ciekawych ozdób do swojego salonu? Sprawdź ofertę Galerii w Chmurach. Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych dzieł, którymi ozdobisz swój salon. Szczególnie polecamy Żurawie obraz. Piękny motyw zwierzęcy często pojawiający się w naszych dziełach. Żurawie obraz to bardzo ekspresyjne dzieło przedstawiające dwa ...
Antyki i Sztuka > Malarstwo > Pozostałe - (mazowieckie)
Do uzgodnienia