ogłoszeń w bazie

Krzesełka schodowe, windy krzesełkowe, podnośniki (numer 200117378)

Adres:
ul. Smolna 20 , Warszawa, 00-3
Miejscowość:
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Telefon:
664992381
 
Podczas kontaktu ze Sprzedającym prosimy
powołać się na Muku.pl. Dziękujemy !!!
Opis
Spółka Windy Schodowe oferuje Państwu możliwość zakupu urządzeń służących do niwelowania barier architektonicznych w postaci schodów, podjazdów, progów itp.

Posiadamy w swojej ofercie krzesełka schodowe (windy krzesełkowe), które po zainstalowaniu na schodach pozwalają na ich łatwe i bezpieczne pokonywanie osobom starszym lub niepełnosprawnym.

Możemy zaoferować podnośniki schodowe zarówno nowe jak i używane, które są całkowicie bezpieczne i posiadają gwarancję, a oferta cenowa jest tutaj niezwykle atrakcyjna. Krzesła schodowe można montować na schodach prostych jak i z zabiegami, które są umiejscowione w środku lub na zewnątrz budynku.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo platformy schodowe dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich (również używane), podnośniki pionowe oraz schodołazy.
Świadczymy usługi montażu wyżej wymienionych urządzeń oraz doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, a także pomagamy w uzyskaniu dofinansowania.

Więcej szczegółów na temat naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie windy-schodowe.pl - serdecznie zapraszamy.
Podobne ogłoszenia: Krzesełka schodowe, windy krzesełkowe, podnośniki
CENAPARAM.

Parametry:

- przedmiot uszkodzony
- wystawie fakture VAT
- przedmiot nowy

Krzesełka i platformy schodowe – nowe i używane –

Firma Windy Schodowe oferuje Państwu urządzenia dźwigowe dla osób starszych i niepełnosprawnych. W naszej ofercie znajdują się krzesełka schodowe (windy krzesełkowe), które idealnie nadają się do likwidacji barier architektonicznych w domu lub biurze. Ten rodzaj wind schodowych możemy zaoferować w wersji zarówno nowej jak i ...
Dom i Ogród > Usługi > Pozostałe - (mazowieckie)
4500,00 PLN